Női NB I: negyedik alkalommal bajnok a Ferencváros!

A bajnoki döntő első összecsapását 3-0-ra nyerte a Ferencváros, bár a mai meccs szorosabb volt, az MTK nem tudott egyenlíteni a hajrában.

Remekül kezdte a Ferencváros a mérkőzést, a hazaiak már a 10. percben megszerezték a vezetést Vágó góljával (1-0). A 22. percben megduplázta előnyét a Fradi, egy remek támadás végén Cameron is betalált (2-0). Az MTK ezután rendezni tudta a védekezését, és néhány lehetőséget is kialakított, de az első félidőben nem jött össze a szépítés a kék-fehéreknek. A második játékrészt is az FTC kezdte jobban, az 50. percben a félidőben csereként beálló Pusztai volt eredményes (3-0). Az 55. percben szépített az MTK, Kocsán talált be tizenegyesből (3-1). A 71. percben szorossá tette a mérkőzést az MTK, Szemán-Tóth fejelt a Fradi kapujába egy szöglet után (3-2). Ezután kissé paprikás hangulata lett a meccsnek, volt egy-egy keményebb belépő is, viszont a kapuk nem forogtak igazi veszélyben, így a Ferencváros megőrzött egy gólt az előnyéből, így elhódította a magyar bajnoki címet.

Ferencvárosi TC – MTK Hungária 3-2 (2-0)
Vágó (10.), Cameron (22.), Pusztai (50.) ill. Kocsán (55.), Szemán-Tóth (71.)