NB I: zsinórban harmadik győzelmét aratta a bajnokságban a Ferencváros

Az NB I 6. fordulójában a bajnokságot gyengén kezdő, majd magára találó Honvéd fogadta a címvédő Ferencvárost.

A Ferencváros kezdte jobban a mérkőzést, de az első 15 percet sikerült átvészelnie a Honvédnak. Ezután azonban vezetést szerzett a Fradi, Tokmac szedte össze a lecsorgó labdát, majd kapura lőtt, a Batikon irányt változtató próbálkozást nem védhette Szappanos (0-1). A 23. percben emberhátrányba került a Ferencváros, Botka buktatta a ziccerben kilépő Nagy Dominiket. A védelem megerősítése érdekében Stöger Wingot küldte a pályára Zubkov helyett. A félidő hátralevő részében igyekezett egyenlíteni a Honvéd, de a kapu előtt rossz döntéseket hoztak a hazaiak. A második játékrészben növelte a nyomást Horváth Ferenc csapata, de a kapu előtt továbbra sem találták fel magukat a támadók. A 76. percben ismét egy megpattanó lövés okozott bonyodalmat Szappanos kapuja előtt, Mmae próbálkozása után Somália elől kellett mentenie a hazaiak hálóőrének a gólvonalról. A 83. percben Dibusznak is be kellett mutatnia egy bravúrt Balogh próbálkozása után, majd a 92. percben is hárított a magyar válogatott kapusa, így emberhátrányban is elhozta a három pontot Kispestről a Ferencváros.

Budapest Honvéd – Ferencváros 0-1 (0-1)
Gólszerző: ill. Tokmac (16.)
Kiállítva: – ill. Botka (23.)