Futsal BL: szép győzelemmel búcsúzott a Haladás

A Szombathelyi Haladás 4-0-ra megnyerte utolsó csoportmeccsét a futsal Bajnokok Ligájának elitkörében az ukrán Uragan ellen, így három pontot szerezve fejezte be szereplését. A körbeverések miatt a második helyet még megszerezhetik a szombathelyiek.

Már a 3. percben vezetést szerzett a Hali, Henrique bombázott az ukrán kapuba (0-1). A 15. percben egyenlíthetett volna az Uragan, de Grytsyna kihagyta a kisbüntetőt. A 20. percben Dróth lőhetett tízméterest, melyet a csapakapitány magabiztosan értékesített (0-2). A második félidőben sem állt le a Haladás, egy szép akció végén Vas tálalt Hajmási elé, aki nem hibázott (0-3). A kegyelemdöfést Rezala vitte be, Vas szerzett labdát az ukránoktól, amikor az öt-a-négy elleni játékkal próbálkoztak, a légiós pedig a félpályán túlról lőtt az üres kapuba (0-4). Mivel a szombathelyiek elveszítették első két találkozójukat, a négyes döntős részvételt jelentő első helyre már nem maradt esély, azonban a körbeverések miatt másodikként még végezhet a csapat, ehhez a Benficának le kell győznie a Levantét az esti mérkőzésen.

Futsal, Bajnokok Ligája, Elitkör, D-csoport (Lisszabon)