PL: első vereségét szenvedte el a Rangnick-érában a Manchester United – videóval

A Manchester United nagyszerűen teljesített Ralf Rangnick érkezése óta, ám a Wolves ezúttal a “Vörös Ördögök” fölé tudott nőni.

(Photo by Clive Brunskill/Getty Images)

Némi meglepetésre a Wolves kezdte aktívabban a találkozót, a vendégek jobban játszottak, több kockázatot vállaltak, és lehetőségeket is ki tudtak dolgozni. A 19. percben Nelson Semedo került helyzetbe, ám szólója után De Gea hárított. Ezután is inkább a Wolverhamton akarata érvényesült, a 35. percben Raúl Jimenez fejelt mellé. A második félidőre összeszedte magát a hazai csapat, ekkor már nem tudott akkora fölényben játszani a Wolves. A 68. percben a vezetést is megszerezhette volna az MU, ám Bruno Fernandes lövése a lécen csattant, majd Cristiano Ronaldo gólját érvénytelenítették les miatt. A 75. minutumban ismét a “Farkasok” veszélyeztettek, Saiss találta el a kapufát. A 82. percben megszerezte a vezetést a Wolverhampton, Joao Moutinho lőtte ki remekül a hosszú alsót Phil Jones gyenge felszabadítási kísérlete után (0-1). A 96. percben még Bruno Fernandes szabadrúgását kellett védenie José Sának, a kapus hárításának köszönhetően elvitték a “Farkasok” a három pontot az Old Traffordról.

Manchester United – Wolverhampton 0-1 (0-0)
Gólszerző: ill. Moutinho (82.)