Track & Race Sportügynökség Kft. - A sportrendezvény partner

Döntött vezetőedzője sorsáról a Honvéd – HIVATALOS

A magyar másodosztályú bajnokságban (Merkantil Bank Liga) szereplő Budapest Honvéd bejelentést tett vezetőedzőjéről…

 

Az NB II-es Budapest Honvéd hivatalos oldalán erősítette meg, hogy a következő idényben is Csertői Aurél lesz a csapat vezetőedzője.

A rutinos szakember tavaly novemberben vette át a másodosztályban gyengélkedő kispesti társulat vezetését, amely a szezon további részében 20 forduló alatt 28 pontot szerzett irányításával, így a kilencedik helyen zárta a bajnokságot.

“Csertői Aurél nehéz időszakban vette át a csapat irányítását és nehezítette a dolgát, hogy nem engedhettünk abból sem, hogy klubunk számára kiemelt fontosságú feladat a fiatalok fejlesztése és beépítése. A célunk, hogy a következő szezonban stabil csapatunk legyen, hogy eredményesen futballozzunk és építeni tudjunk az akadémiánk értékeire, akik mellett persze rutinra is szükség lesz a pályán” – mondta Kun Gergely ügyvezető a vezetőedzőről.