Spanyol Kupa: Sima Real és Sevilla siker

A Spanyol Kupába becsatlakoztak a nagyok is, és a Sevilla, valamint a Real Madrid már túl van az első meccsén. Mindkét csapat az odavágón eldöntötte a továbbjutás sorsát.

Realmadrid.com

Spanyol Király-Kupa
16 közé jutásért, 1. mérkőzés

Cornella – Real Madrid 1-4 (1-2)
G: O. Munoz (20.) ill. Varane (10., 36.), J. Hernández (53.), Marcelo (75.)

A Madrid a vezetést egy szöglet után szerezte meg Varane fejesével a 10. percben, 0-1! A 20. percben még sikerült egyenlítenie a hazaiaknak Munoz révén egy elég szedett-vetett támadás végén, 1-1! Azonban a 36. percben ismét vezetést szereznek a vendégek, és ugyancsak egy szöglet után egy Varane fejessel, 1-2! A második félidő 8. percében Chicharito elé keveredik a labda, ő pedig 16 méterről szépen visszahúzza a jobb alsóba, 1-3! A 75. minutumban pedig még beköszönt Marcelo is, aki egy kipattanóra csapott le és vágta be kegyetlenül, 1-4!

Sabadell – Sevilla 1-6 (0-2)
G: E. Forgas (75.) ill. Kolodziejczak (28.), I. Aspas (43., 60., 90+3.), K. Gameiro (67. – büntetőből), Reyes (71.)