NB I: a hajrában győzte le az Újpestet a Fehérvár – videóval

Az FTC továbbra is magabiztosan vezeti a tabellát, de nem nőtt tovább a különbség a címvédő és az üldöző között.

Az első félidőben valamivel többet birtokolta a labdát a Fehérvár, de mindössze egy lövéssel próbálkoztak, igaz az Újpest is csak egyszer találta el a kaput. A második játékrészben is hasonlóan alakult a mérkőzés képe, valamivel többször veszélyeztették a kapukat a csapatok. Úgy tűnt, hogy gól nélküli döntetlen lesz a mérkőzés végeredménye, de a 84. percben Petrjak eldöntötte a három pont sorsát (0-1). A Fehérvár javított a Honvéd elleni döntetlen után, de sok dolga lesz még Carillo mesternek. Az előző fordulóban nagy pofont kapó Újpest ezúttal jól tartotta magát, de most sem sikerült gólt szerezniük. Egyelőre nem tudták megoldani a távozó Feczesin pótlását, hiába tért vissza Novothny.

Újpest – Mol Fehérvár 0-1 (0-0)
Gólszerzők: – ill. Petrjak (84.)