LaLiga: újabb győzelemmel zárkózott fel a Real Madrid – videóval

Váratlanul szoros mérkőzésen Casemiro és Karim Benzema szállította a győzelmet a madridiaknak.

Immár zsinórban ötödik meccsét nyerte a Real Madrid a La Liga 15. fordulójában, ahol a madridiak a Granada együttesét fogadták hazai pályán.

A tabella hetedik helyén álló Granada pedig ismételten elővette a kőkemény védőfalát, és Zinedine Zidane együttese csupán a második félidőben tudta feltörni azt, egy Asensio által jól beadott labdát követően Casemiro fejesével.

A második játékrészben a madridiak vezetésük ellenére sem lélegezhettek fel, a mérkőzés labdáját végül Karim Benzema lőtte be a 94. percben, így beállítva az összecsapás 2-0-ás végeredményét.

A Diego Simeone által irányított Atletico Madrid így elérhető közelségbe került, hiszen a két madridi csapat 32-32 ponttal áll a tabella élén, úgy, hogy a Matracosok két mérkőzéssel kevesebbet játszottak a szezonban.

Real Madrid – Granada: 2-0 (0-0)
Gólszerzők: Casemiro (57.) Benzema (94.) ill.
Sárga lap:Lucas (17.) Carvajal (81.) ill.Foulquier (27.) Martinez (47.)
Kiállítás: – ill. –