Bundesliga: Sallai gólja is kellett a Freiburg pontszerzéséhez! – videóval

A német bajnokság (Bundesliga) 17. fordulójának szerdai játéknapján a Sallai Rolandot foglalkoztató Freiburg a Frankfurtot látta vendégül. A találkozón a vendégek szerezték meg a vezetést, amire a magyar válogatott játékos tudott válaszolni. A második játékrészben a Freiburg került előnybe, ám végül pontosztozkodással zárult a mérkőzés.

Nem kezdett jól az előző körben a Bayern Münchentől vereséget szenvedő Freiburg, ugyanis a 6. percben már hátrányba kerültek, miután Younes egy szép összjátékot követően bevette Müller kapuját, 0-1! A félidő további részében is inkább a vendégek akarata érvényesült, mégis összejött az egyenlítés. Sallai Roland szezonbeli ötödik találatát szerezte, miután szépen átemelte a labdát Trapp felett, 1-1! A második játékrészben kiegyenlítetté vált a játék képe, de a 63. percben a csereként beálló Petersen góljával előnybe kerültek a hazaiak, 2-1! Nem sokáig voltak előnyben a Freiburg, a 76. minutumban ugyanis Schlotterbeck ért olyan szerencsétlenül a labdába, hogy az a saját hálójában kötött ki, 2-2! Ezt követően még a hazaiak előtt adódott két nagy lehetőség, hogy megnyerjék a mérkőzést, ám egyiket sem tudták kihasználni, így mindkét fél egy ponttal gazdagodott.