NB I: hiába szerezte meg első gólját Dárdai Pál, nem tudta kihasználni a Fradi botlását a Fehérvár

Zsinórban második vereségét szenvedte el a Fehérvár, míg a Honvéd három bajnoki óta veretlen.

Már a 3. percben hatalmas helyzetbe került a Fehérvár, de Dárdai nem tudta belőni a kipattanót. Ezután is támadásban maradt a Vidi, de a 10. percben Tujvel védeni tudott. Éledezni kezdett a Honvéd, előbb Gazdag lőtt fölé, majd a 21. percben Rockov kapus hibája után Hidi megszerezte a vezetést a vendégeknek (0-1). A 27. percben ismét a hazaiak előtt adódott helyzet, de Nikolics sem tudott túljárni Tujvel eszén. A 44. percben Dárdai  első NB I-es góljával egyenlített a Fehérvár (1-1). A második félidőt is aktívan kezdte a Vidi, az 52. percben Nikolics lőtt mellé. Ezután a Honvéd pillanatai következtek, de nagy veszélyt nem jelentettek a vendégek. A 73. percben ismét a Vidi próbálkozott, de Nego sem találta el a kaput. A 79. percben egy szöglet után Batik szerezte meg ismét a vezetést a Honvédnak (1-2). A hajrában még próbált egyenlíteni a Fehérvár, de Batik gólja döntőnek bizonyult, így elvitte a három pontot Székesfehérvárról a Kispest.

MOL Fehérvár – Budapest Honvéd 1-2 (1-1)
Gólszerzők: Dárdai (44.), ill. Hidi (21.), Batik (79.)