NB I: 90. percben szerzett győztes gólnak örülhettek a Fradi visszatérő szurkolói – videóval

Immár 17 bajnoki óta veretlen a Ferencváros, míg a Mezőkövesd utóbbi hat meccséből ötöt elveszített. Rebrov csapata egyébként akár 78 pontot is szerezhet, amire még nem volt példa a 12 csapatos NB I-ben.

Remekül kezdte a meccset a Ferencváros, már a második percben helyzetbe került a Fradi, Tokmac azonban Szappanos kezébe fejelt. Az 5. percben Civic fejelhetett, de ő is Szappanos kezébe bólintott, majd a 10. percben Isael lőtt mellé. A 14. percben a Mezőkövesd is villant, Nagy helyzetét védte Bogdán bravúrral. A 23. percben előnybe került az FTC, Tokmac talált be (1-0). A második játékrészt a Kövesd kezdte jobban, az 56. percben előbb Cseri, majd Besirovic lövését védte Bogdán. A 64. percben egyenlített Pintér Attila csapata, Besirovic lőtt bombagólt kapásból (1-1). A 90. percben aztán jött a csattanó, Szappanos még el tudta fejelni a labdát, ám a lepattanót Laiduni szedte össze, aki kiválóan tálalt Tokmac elé, aki közelről nem hibázott és eldöntötte a három pont sorsát (2-1).

Ferencváros – Mezőkövesd 2-1 (1-0)
Gólszerzők: Tokmac (23., 90.), ill. Besirovic (64.)