Barcelona: sérülés miatt nélkülözniük kell Suarezt

A Barcelona vasárnap este 4-1-re győzte le a Betist a spanyol bajnokság 28. fordulójában, amelyen Messi mesterhármasán kívül Luis Suarez is betalált. Az örömöt azonban beárnyékolja, hogy az uruguayi megsérült.

Forrás: metro.co.uk

Luis Suarez a Betis elleni bajnoki 63. percében szerzett csodás gólt, ám a 90. percben le kellett cserélni sérülés miatt. A Barcelona orvosi stábja ma megvizsgálta a játékost, és kiderült, hogy kificamodott a jobb bokája, ami miatt 10-15 napot kell majd kihagynia.

A Barcelonának talán szerencséje van, hogy most jött ez a sérülés, mert közel 2 hétig válogatott szünet lesz, így Suarez akár már ott lehet a március 30-i Espanyol elleni derbin, és a néhány nappal későbbi Villarreal elleni bajnokin. Ezeken azonban még pihentetheti a csatárt, mivel sokkal fontosabb, hogy ott legyen az április 6-i Atletico Madrid elleni rangadón, és pár nappal később a Manchester United elleni Bajnokok Ligája mérkőzésen.