Ligue1: hatalmas meglepetés, kikapott a PSG! – videóval

Hazai pályán égett le a Paris Saint-Germain, ezúttal a tabella nyolcadik helyén álló Reims együttese győzte le a címvédőt.

(forrás: en24.news)

A Rennes után a Reims együttese is le tudta győzni Tuchel csapatát, amely finoman szólva sem a legeősebb kezdőjével állt ki a Ligue 1 hetedik fordulójában.

AZ Mbappét és Cavanit is nélkülöző hazaiak már az első félidőben hátrányba kerültek, amikor is Munetsi tökéletes ívelését követően, Kamara tudott hibátlanul bólintani a madridi kitaszított, Navas kapujába. A hazaiak ezután sem tudtak felpörögni, egy abszolút kiegyenlített első félidőt láthattak a nézők, 7-7 kapura lövéssel mindkét fél részéről.

A második félidőben tovább folytatódott a kiegyenlített küzdelem, mind a két csapat próbálkozhatott,  ezúttal már a PSG volt egy pár fokkal élesebb, azonban az egyenlítő találat elmaradt, és a hajrában jött a nagy csattanó is, a Reims csapata Dia góljával állította be a 0-2-es végeredményt.

A PSG újabb vereségével évek óta nem látott versengés alakult ki a tabella legfelső fokaiért.

PSG – Reims: 0-2 (0-1)
Gólszerzők:-   ill.  Kamara (29.)
Sárga lap: Bernat (47.) ill. Donis (40.)
Kiállítás: – ill.