Real Madrid: Negatív rekord a Sahtar ellen!

Az ukránok saját történelmét tekintve, negatív BL-rekordot állított fel a Real Madrid.

Mint ismert, a Sahtar 3-0 -ára vezetett a szünetben az Alfredo Di Stéfano stadionban, úgy hogy Teté gólja, Raphael Varane öngólja és Manor Solomon találata között mindössze 13 perc telt el.

A félidei eredmény egyben azt is jelentette, hogy 2005 szeptembere után, akkor egy Olympique Lyon elleni idegenbeli találkozón történt hasonló, először kapott három gólt egy félidő alatt a Real Madrid (…)

(…) Még sokkolóbb, hogy 2000 óta nem fordult elő a blancókkal az elitsorozatban, hogy három gólt kapjanak hazai környezetben még az első félidőben (Akkor a Bayern München lőtt hármat a Bernabéuban – a szerk.)!

Ezen negatív statisztikák után, már egyáltalán nem meglepő Zinedine Zidane őszinte és önkritikus nyilatkozata a meccsről!