Derbi-lesen! Íme a hétvégi őrületes futball-program!

F. Ádám
F. Ádám
újságíró, 2019 március 2. 10:00

Az előttünk álló hétvége ismét elképesztő programot tartogat a labdarúgás szerelmesei számára, szombaton és vasárnap egyaránt számtalan csúcsrangadóra kerül sor az európai topligákban, következő összeállításunkban összeszedtük, hogy a hazai sporttelevíziók jóvoltából mely mérkőzéseket követhetjük nyomon…

2019. március 2., szombat

13:30 Tottenham Hotspur–Arsenal (angol bajnokság, Tv: Spíler1)
14:00 Kayserispor–Besiktas (török bajnokság, Tv: Digi Sport3)
15:00 Empoli–Parma (olasz bajnokság, Tv: Digi Sport2)
16:00 AFC Bournemouth–Manchester City (angol bajnokság, Tv: Digi Sport1)
16:15 Villarreal–Deportivo Alavés (spanyol bajnokság, Tv: Spíler2)
17:00 Újpest–MTK Budapest (magyar bajnokság, Tv: M4 Sport)
17:00 Caen–Paris Saint-Germain (francia bajnokság, Tv: Digi Sport3)
18:00 AC Milan–Sassuolo (olasz bajnokság, Tv: Digi Sport1)
18:30 West Ham United–Newcastle United (angol bajnokság, Tv: Digi Sport2)
18:30 Borussia Mönchengladbach–Bayern München (német bajnokság, Tv: Sport2)
19:30 Ferencváros–Diósgyőri VTK (magyar bajnokság, Tv: M4 Sport)
20:30 Lazio–AS Roma (olasz bajnokság, Tv: Digi Sport1)
20:45 Real Madrid–FC Barcelona (spanyol bajnokság, Tv: Spíler2)
21:30 FC Porto–Benfica (portugál bajnokság, Tv: Sport1)

2019. március 3., vasárnap

12:30 Torino–Chievo (olasz bajnokság, Tv: Digi Sport1)
13:00 Watford–Leicester City (angol bajnokság, Tv: Spíler1)
15:00 Udinese–Bologna (olasz bajnokság, Tv: Digi Sport1)
15:00 SPAL–Sampdoria (olasz bajnokság, Tv: Digi Sport2)
15:00 Lille–Dijon (francia bajnokság, Tv: Digi Sport3)
15:05 Fulham–Chelsea (angol bajnokság, Tv: Spíler1)
16:15 Real Betis–Getafe (spanyol bajnokság, Tv: Spíler2)
17:00 Everton–Liverpool (angol bajnokság, Tv: Digi Sport1)
17:00 Olympique Lyon–Toulouse (francia bajnokság, Tv: Digi Sport3)
18:00 Atalanta–Fiorentina (olasz bajnokság, Tv: Digi Sport2)
18:30 Real Sociedad–Atlético Madrid (spanyol bajnokság, Tv: Spíler2)
20:30 Napoli–Juventus (olasz bajnokság, Tv: Digi Sport1)
20:45 Valencia–Athletic Club (spanyol bajnokság, Tv: Spíler2)
21:00 Olympique de Marseille–Saint-Étienne (francia bajnokság, Tv: Digi Sport2)