A Tottenham szakította meg a Manchester City győzelmi szériáját – videóval

Hihetetlen fordulatos mérkőzéssel zárult a Premier League szombati játéknapja, a Manchester City és a Tottenham újabb klasszikust játszott az Etihad Stadionban.

(forrás: bbc.com)

Egészen elképesztő fordulatokkal szolgált a szombati játéknap legnagyobb rangadója, a Tottenham szinte a semmiből rúgott két gólt a Manchester City együttesének, ezzel egy pontot elhozva az Etihad stadionból. Hiába kezdett bombasztikusan a City, Sterling góljára Lamela tudott válaszolni, Agüero találatát követően pedig az a Lucas, aki a gólja előtti percekben még az oldalvonal mellől várta beállását.

Hiába tehát a Manchester City lehengerlő fölénye, 30 (!) kapura lövése ellenére sem tudott győzedelmeskedni a mindössze 3 alkalommal kapura lövő Spurs felett. Az utolsó percekben pedig hiába jött a dráma, Gabriel Jesus hajrában szerzett találatát kezezés miatt megvétózta a videóbíró, ezáltal visszaállítva a 2-2es végeredményt.

Manchester City – Tottenham: 2-2 (2-1)
Gólszerzők: Sterling (20.) Agüero (35.)  ill. Lamela (23.) Lucas (56.)
Sárga lap: Sterling (26.)  ill. –
Kiállítás: – ill. –