Újabb PSG blama, ezúttal hazai pályán – videóval

A már biztos francia bajnok PSG fogadta otthon a Nice csapatát, ahol a második félidő első felében egy gólváltást követően be is állt az 1-1-es végeredmény, pedig Cavani előtt minden esély megvolt hogy a 92. percben egy büntetővel megnyerje a csapatának a mérkőzést, azonban kihagyta, így újabb pontokat hullajtott a párizsi csapat.

Az elmúlt öt mérkőzése alatt csak egyszer tudott győzni a hazai csapat a bajnokságban, így közel sem mondhatják el magukról hogy jó formában lennének, bajnoki cím ide vagy oda. A Nice meg is szerezte a vezetést Ganago által a második félidő elején a 46. percben,  amire Neymar tudott válaszolni a 60. percben egy megítélt büntető után. Majd egy újabb 11-es következett, amit Cavani végzett el, de Walter Benitez hárítani tudott, így 1-1-es végeredménnyel és 1-1 ponttal távozhattak a csapatok.

PSG – Nice 1-1 (0-0)
Gólszerzők: Neymar (60.-büntetőből.)ill. Ganago(46.)