Hat gól, hatalmas feltámadás, de ez a meccs mégsem erről lesz híres – videóval

Elképesztő meccset játszott egymással a Luton Town és a Swansea City a Championship 8. fordulójában. A találkozó hat gólt hozott, a Luton szinte végégig vezetett, mégsem tudott nyerni, a Swansea a hosszabbításban egyenlített, mégsem erről lesz emlékezetes ez találkozó.

Hanem egy borzasztó sportszerűtlen jelenetről. Azt megszokhattuk, hogy az angol alsóbb ligákban pokróc kemények a játékosok, azonban a Luton játékosa, Henri Lansbury túl ment egy határon.

Íme a jelenet

Az eset után a középpályás maradhatott a pályán, mivel Harrington játékvezető csupán sárga lapot adott neki.
Egyébként ekkor, már 3-0 vezetett a hazai pályán játszó Luton, amely már a 7. percben megszerezte a vezetést. A mérkőzést mégsem tudták megnyerni, mivel a Swansea nagyszerűen hajrázott és a második félidőben ledolgozta a hátrányát.

A videó felvételek alapján, valószínűleg az angol szövetség utólag eltiltja a 30 éves középpályást.

Luton Town – Swansea City 3-3 (3-0)
Helyszín: Luton, Kenilworth Road Vezette: T. Harrington
Gólszerzők: Berry (7.), Adebayo (15.- büntetőből, 23.) ill. Paterson (63.), Ntcham (86.), Piroe (90.+1)